Menu
Your Cart

بلاگ فراتعمیر خبر خوان

16 Jul باز کردن تبلت لنووs8 و رسیدن به باطری آن
0 586
میزان سختی راحت تعداد گام های تعمیر 3 گام زمان مورد نیاز برای تعمیر ..
16 Jul باز کردن تبلت لنووS6000 و رسیدن به باطری آن
0 660
میزان سختی نسباتا سخت تعداد گام های تعمیر 6 گام زمان مورد نیاز برای تعمیر ..
16 Jul رفع ایراد Black Screen در ویندوز
0 650
رفع ایراد Black Screen در ویندوز   رفع black screen black screen به دلایل گوناگونی به وجود می آید. رفع همه ی این موارد کار آسانی نیست. با توجه..
16 Jul چیپ گرافیک و خرابی آن
0 850
چیپ گرافیک و خرابی آن از جمله بخش های مهم در لپ تاپ ، چیپ گرافیک می باشد که از سوی شرکت های مختلف تهیه می شود. چیپ گرافیک که بهتر است آن را با ن..
16 Jul تاثیرات گرما و گرد و خاک بر لپ تاپ
0 615
تاثیرات گرما وگرد و خاک بر لپ تاپ مهم ترین بخش از لپ تاپ که نیاز دارد تا همیشه تمیز بماند، هیت سینک ( Heatsink ) است. حرارت از عوامل خاموشی بیش ت..
16 Jul قرار داشتن نامناسب کلید پاور لپ تاپ
0 568
قرار داشتن نامناسب کلید پاور لپ تاپ لپ تاپ ها به خاطر سبک و باریک بودن، قدرت بالا ، بسته بندی ، قیمت مناسب مورد علاقه ی بسیاری است. اما باز هم با و..
16 Jul نکات مهم درباره ی باتری لپ تاپ
0 555
نکات مهم درباره ی باتری لپ تاپ   لپ تاپ های امروزی دارای باتری از نوع لیتیوم بوده و یون های لیتیوم در آن هستند که شارژ را نگه می دارند. تخلیه کا..
16 Jul چرا باید مادربرد خود را ارتقا دهید؟
0 567
چرا باید مادربرد خود را ارتقا دهید؟ هنگامی که قصد دارید خیلی سریع عملکرد سیستم خود را افزایش دهید، اولین انتخاب افزایش رم و یا تبدیل کردن هارد دی..
16 Jul معرفی ابزار های تست مادربرد کامپیوتر
0 784
معرفی برخی از ابزارهای تست مادربرد به شرح زیر می باشد : دیباگر Post Debugger Card                             املاتور                          ..
16 Jul لپ تاپ های دو نمایش گره (Dual Screen Laptop)
0 508
لپ تاپ های دو نمایش گره (Dual Screen Laptop)   برخی از لپ تاپ ها مانند Booketها دارای دو صفحه نمایش گر هستند معمولا یک نمایشگر در جلو و نمایش گر بعد..
16 Jul Finger Print Reader چیست؟
0 471
Finger Print Reader چیست؟   در برخی لپ تاپ ها از فناوری Finger Print Reader به منظور امنیت بیشتر استفاده می شود این فناوری سبب می گردد تا اگر فردی ق..
16 Jul نحوه غیرفعالسازی بروزرسانی خودکار ویندوز 10
0 464
نحوه غیرفعالسازی بروزرسانی خودکار ویندوز 10   در کورتانا عبارت services.msc را جستجو کنید و یا در قسمت Run ویندوز این عبارت را وارد نمایید. ..
نمایش 1 تا 12 از 63 (6 صفحه)
اطلاعیه
مشتری گرامی با توجه به نوسانات ارزی بازار، جهت خرید و یا استعلام قیمت کالا و موجودی از طریق واتساپ و یا تماس تلفنی اقدام نمایید