Menu
Your Cart

حفظ حریم خصوصی

1-  ما برای عملکرد ضروری سیستم مقداری اطلاعات از شما دریافت میکنیم.

ما در هنگام ثبت نام شما در وبسایت مقداری اطلاعات از شما دریافت میکنیم. این اطلاعات فقط برای استفاده در وبسایت بوده و برای هیچ فعالیت دیگری استفاده نمیشود.

2- اطلاعاتی که توسط شما ارائه میشود در فراتعمیر ذخیره میشوند.

اطلاعاتی که در فراتعمیر ذخیره میشوند، اطلاعاتی هستند که توسط خود شما ارائه شده اند. در بخش حساب کاربری وبسایت میتوانید اطلاعات ارائه شده خود را مشاهده کند.

همچنین ما اطلاعات دسترسی شما به سیستم را برای حفظ حق کپی رایت و جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به سیستم حفظ میکنیم.

3- ما آدرس ایمیل شما را به کسی ارائه نمیدهیم.
فراتعمیر به هیچ شکلی، و تحت هیچ شرایطی ایمیل شما را به افراد و مجموعه های دیگر ارائه نمیدهد.

ما در مواقع ضروری مانند تغییر پسورد، یا اعلام اخبار ضروری ممکن است به شما ایمیل بزنیم، ولی تبلیغات ناخواسته و غیر ضروری برای شما ارسال نمیکنیم.

مدیران فرا تعمیر به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی مستقیما برای شما ایمیل ارسال نمیکنند، و تحت هیچ شرایطی نیز درخواستی از شما نخواهند داشت. اگر ایمیلی با چنین مضامینی دریافت کردید آن را نادیده بگیرید.

4- ما برای کارکرد های ضروری سیستم بر روی کامپیوتر شما کوکی قرار میدهیم.

کوکی ها پایه ای ترین فایل هایی هستند که برای تایید اعتبار و حفظ دسترسی شما به فرا تعمیر ایجاد میشوند. ما برای موارد ضروری روی کامپیوتر شما کوکی ست میکنیم، ولی هیچ نوع اطلاعات شخصی و خصوصی و غیر ضروری شما توسط کوکی ها جمع آوری نمیشود.

ممکن است بعضی امکانات کاربردی وبسایت که توسط وبسایت هایی خارج از کنترل فرا تعمیر (مانند فیسبوک، توییتر یا سایر شبکه های اجتماعی) ارائه میشوند برای کارکرد خود روی کامپیوتر شما کوکی ایجاد کنند، این کوکی ها در اختیار فرا تعمیر  نیستند.

5- ما امکان برقراری ارتباط بین کاربرانمان را فراهم نمیکنیم. ولی ممکن است بعضی امکانات سایت ذاتا چنین نتیجه ای ایجاد کنند.

ما به صورت عمدی امکان برقراری ارتباط بین شما و سایر کاربران فرا تعمیر را فراهم نمی کنیم. ولی برخی امکانات عمومی سیستم ممکن است به صورت ناخواسته باعث دیده شدن شما توسط دیگران شوند. برای مثال در صورت درج کامنت در وبسایت، دیگران اسم انتخاب شده توسط شما را مشاهده می کنند و یا در صورت درج تلفن و ادرس در اطلاعات فروشگاه آنها قابل مشاهده خواهد بود.

6-  ما تلاش میکنیم امنیت فرا تعمیر به بهترین شکل ممکن برقرار باشد.

حفظ امنیتی یکی از اهداف بسیار مهم فراتعمیر است. ما همیشه سعی میکنیم راهکارهای امنیتی را در نرم افزارهای استفاده شده و همچنین سرور های مورد استفاده خود مدیریت کنیم. ولی امنیتی هیچ وقت تضمین شده نیست، تلاش ما ایجاد بهترین محیط امن برای کاربران و در عین حال عدم محدودیت در سرویس های ارائه شده است.

7- استفاده از فرا تعمیر برای بزرگسالان طراحی شده است. ولی اگر در سیستم اطلاعاتی یافت شود که برای کودکان مناسب نبوده و در دسترس عموم باشد توسط ما پاک خواهد شد.

برای استفاده از فراتعمیر شما باید دارای سن قانونی 18 سال باشید، و اگر زیر 18 سال هستید باید اجازه استفاده از سیستم را از والدین خود کسب کرده باشید.

ما اطلاعاتی در مورد کودکان جمع آوری نمیکنیم. در صورتی که در هر بخشی از اطلاعات سیستم مانند کامنت ها و اطلاعات ارسال کاربران حاوی مطالبی باشد که برای کودکان زیر سن قانونی مناسب نباشد، اگر مطلع شویم یا کاربران به ما اطلاع دهند آنها را حذف خواهیم کرد.

8- کاربران وبسایت بهتر است هرچند وقت یکبار شرایط حفظ حریم خصوصی را مطالعه کنند. قوانین ممکن است بدون اعلام قبلی تغییر کنند.

شرایط حفظ حریم خصوصی ممکن است که در هر زمانی بنا بر شرایط قانونی و محیطی تغییر کنند. به همین خاطر کاربر خود وظیفه مطالعه این صفحه و رعایت قوانین را بر عهده دارد. البته با تغییر قوانین تاریخ آخرین ویرایش قوانین در پایین صفحه درج خواهد شد. ولی مسئولیت عدم رعایت قوانین پس از تغییر آنها بر عهده کاربر است.

9- شروع استفاده از فراتعمیر به معنی پذیرش شرایط حفظ حریم خصوصی است.

اگر تصمیم گرفته اید که از خدمات فراتعمیر استفاده کنید، به این معناست که این متن را مطالعه کرده و آن را پذیرفته اید، و محدودیت ها و نتایج حاصل از آن را در چارچوب کشور جمهوری اسلامی ایران پذیرفته اید.

اطلاعیه
مشتری گرامی با توجه به نوسانات ارزی بازار، جهت خرید و یا استعلام قیمت کالا و موجودی از طریق واتساپ و یا تماس تلفنی اقدام نمایید